ČLÁNKY AUTORA
Na víkendu v PodhradíŠumenští žáci v BojanovicíchLacrum ZnojmoDožínky na HnízděDívčí klub na Floře OlomoucZ táborového karnevaluK akcích skutečně tradičním patří v Šumné na Znojemsku běh rodičů s dětmi "O perníkové srdce"Žáci 4. a 5.třídy školy v Šumné v roce 1965Žáci 4. a 5.třídy školy v Šumné na Znojemsku v roce 1965V Šumné běhají o perníkové srdceSetkání s olympionikyDěkujeme,pane RivoloDěti ze Šumné na Znojemsku na letních táborechŠkolní výlet šumenské školy v roce 1969Jak jsme sbírali brambory v Šumné na Znojemsku.Vzpomínka na třídní učitelku,8.B školy v Šumné na Znojemsku v roce 1969Turistický výlet na hrad ŠimperkLetní prázdniny jsou a byly vždy ve znamení dětských táborůNáš školní výletSoutěž Šumenská diabolkaNaše paní učitelkaJarní úklid v ŠumnéJarní úklidMalí hasiči v ŠumnéDětští turisté ze ŠumnéDěti ve školceVelikonoční hrkáníBěh vítězství v ŠumnéŠumenská soutěž v počítačové grafice Martinský lampionový průvod v ŠumnéVánoční prodej v ŠumnéMikuláš v ŠumnéŠumenská florbalová liga ve fináleDům dětí Šumná na pomoc dětem se zdravotním postiženímDesátý díl kuchařky Dámského klubu Domu dětí a mládeže Šumná je na světě V Šumné se běhalo o perníkové srdce Šumenské „Vánoční malování“ celostátně.Náš dětský karneval v ŠumnéMemoriál Bohumila Nekuly v šachu žáků

Žáci 4. a 5.třídy školy v Šumné na Znojemsku v roce 1965

Miloslav Šnajdar 13:26 0 komentářů

Na fotografii jsou žáci 4. a 5.třídy školy v Šumné na Znojemsku v roce 1965 se svou třídní učitelkou paní Marií Honsovou.

Na fotografii jsou žáci 4. a 5.třídy školy v Šumné na Znojemsku v roce 1965 se svou třídní učitelkou paní Marií Honsovou.
Zadní řada zleva Libor Coufal,Miloslav Šnajdar,Stanislav Galatík,Karel Karásek,Lubomír Kahoun,paní Marie Honsová,Alena Valentová,Karel Henčl,Něhoslav Ryl,Josef Már,Marie Ševčíková.
Přední řada zleva:Drahomíra Dvořáková,Hana Havlínová,Zdena Ščotková,Dana Kratochvílová,Vlasta Klinerová,Věra Riedlová,Dana Baťová a Helena Steklá.


Komentáře
V blogu nejsou žádné komentáře.