ČLÁNKY AUTORA
Na víkendu v PodhradíŠumenští žáci v BojanovicíchLacrum ZnojmoDožínky na HnízděDívčí klub na Floře OlomoucZ táborového karnevaluK akcích skutečně tradičním patří v Šumné na Znojemsku běh rodičů s dětmi "O perníkové srdce"Žáci 4. a 5.třídy školy v Šumné v roce 1965Žáci 4. a 5.třídy školy v Šumné na Znojemsku v roce 1965V Šumné běhají o perníkové srdceSetkání s olympionikyDěkujeme,pane RivoloDěti ze Šumné na Znojemsku na letních táborechŠkolní výlet šumenské školy v roce 1969Jak jsme sbírali brambory v Šumné na Znojemsku.Vzpomínka na třídní učitelku,8.B školy v Šumné na Znojemsku v roce 1969Turistický výlet na hrad ŠimperkLetní prázdniny jsou a byly vždy ve znamení dětských táborůNáš školní výletSoutěž Šumenská diabolkaNaše paní učitelkaJarní úklid v ŠumnéJarní úklidMalí hasiči v ŠumnéDětští turisté ze ŠumnéDěti ve školceVelikonoční hrkáníBěh vítězství v ŠumnéŠumenská soutěž v počítačové grafice Martinský lampionový průvod v ŠumnéVánoční prodej v ŠumnéMikuláš v ŠumnéŠumenská florbalová liga ve fináleDům dětí Šumná na pomoc dětem se zdravotním postiženímDesátý díl kuchařky Dámského klubu Domu dětí a mládeže Šumná je na světě V Šumné se běhalo o perníkové srdce Šumenské „Vánoční malování“ celostátně.Náš dětský karneval v ŠumnéMemoriál Bohumila Nekuly v šachu žáků

Naše paní učitelka

Miloslav Šnajdar 18:55 0 komentářů

O naší paní učitelce

Fotografie, na kterou se díváte, je z roku 1964 zachycuje žáky 1. - 3.třídy ZDŠ v Šumné a jejich učitelku paní Boleslavu Achrerovou.

Na fotografii jsou: sedící zleva:Hana Blažková,Alena Štěpanovská,Pavla Kochová,Anna Raždíková,Jaroslava Navrátilová,Jana Prchalová,Jiřina Štěpanovská,Hana Havlínová,Věra Riedlová,Vlastimil Galatík,Jiřina Tocháčková,Květa Ošmerová. Stojící zleva:Draha Dvořáková, Jiří Kůrka,Ota Jordán,Lubomír Kahoun,Petr Ščotka,Libor Coufal, Miloslav Šnajdar,Jiří Kahoun,Miloš Már,Jiřina Kůrková,Zdena Ščotková.

Za celoživotní práci ve školství byla u příležitosti letošního Dne učitelů oceněna  udělením nejvyššího resortního vyznamenání MŠMT - Medaile ministerstva školství I.stupně - i naše paní učitelka Boleslava Achrerová.Vyznamenání převzala ve středu 27.března 2013 na slavnostním setkání,které proběhlo v prostorách Zlatého sálu Lichtenštejnského paláce v Praze.

Paní učitelka,jak jí všichni oslovují,působila  po většinu svého profesního života v základním školství,učila nejmladší děti na školách ve Vranově nad Dyjí a v Šumné.Nyní žije v Moravských Budějovicích.
Před několika týdny oslavila v plné svěžesti své 91.narozeniny.


Komentáře
V blogu nejsou žádné komentáře.