Naďa Urbánková mezi anděly

František Polášek 11:26 0 komentářů

Zpěvačka Naďa Urbánková přijela zazpívat do andělského údolí

Zpěvačka Naďa Urbánková navštívila 21.7.2017 Andělské údolí  www.andelarium.cz/ a zazpívala oblíbené písničky ze Semaforu atp. Byl to velmi dobrý repertoár, prokládaný historkami ze života zpěvačky atp. Odezva obecenstva byla poplatná jeho složení.

Pozitivněji reagovaly posluchači kteří Semafor zažili. Hudební vkus se stabilizuje od narození do asi 10ti až 12ti let. 
Přednes a vystupování zpěvačky byly vynikající i přes její věk 78 let a prožité nemoci atp.  Je to příklad seniorky u které aktivita prodlužuje věk a zdraví. 

Trochu trapně a doslova blbě vyzněly kecy kapelníka o tom jak chtěl koupit zpěvačce robertka. To je teď v moha pořadech a kecálkové se podbízejí asi primitivnějším posluchačům. Je to vidět i v TV atp.

Po skončení koncertu se paní Urbánková posadila na okraj podia a podepisovala lidem různé pozvánky, nechávala se s nimi fotit atp. I tam bylo vidět které generace k paní Urbánkové přistupovaly.

Vystoupení v přírodním prostředí bylo oproti vystoupení v sálu mnohem bezprostřednější a působivější. Zpěvačce se v tomto prostředí líbilo a obdivuji její výdrž, že takový koncert s poměrně dalekou cestou zvládla. Byl to nezapomenutelný zážitek.


Komentáře
V blogu nejsou žádné komentáře.